AKCE! Nové hračky značky Legler!

PONDěLí 23. DUBEN 2012 | RSS Feed
Autor: Rajmaminek.cz | napsat komentář

AKCE! Nové hračky značky Legler!

Dřevěné hračky té nejvyšší kvality nově za zaváděcí ceny na našem e-shopu.


Proč se rozhodnout pro dřevěné hračky značky Legler?

Více jak dvacet let firma Legler vyrábí hračky tradiční i moderní, přičemž dbají na maximální kvalitu a bezpečnost zhotovených výrobků. Na všechny výrobky jsou
používány pouze vysoce kvalitní materiály. Dřevo pochází z oblasti opětovného zalesňování, což chrání lesní zdroje a nezatěžuje životní prostředí. Hračky samozřejmě odpovídají všem přísným směrnicím o hračkách, jako např. Evropská norma pro bezpečnost hraček EN 71.

Co dále nabízí značka Legler?

"Small foot design" je označení pro výrobky, které pocházejí z dílen návrhářů značky Legler. Hračky označené tímto logem prošly letitým vývojem dle zkoumání
nejnovějších trendů a podnětů zákazníků ke konkrétním výrobkům. Hračky se tak mění podle potřeb zákazníků, Vás rodičů, při zachování vysokých technologických standardů.

Proč jsou dřevěné hračky u dětí i rodičů tak oblíbené?

Hra s těmito hračkami podporuje duševní i fyzický vývoj dětí. Dřevěné hračky jsou nepostradatelnými pomocníky pro rozvoj smyslového vnímání, motorického vývoje a podpory koordinace pohybů. Vzhledem k povaze hraček jsou doporučovány pro hru dětí batolecího věku a starších. Dřevo zaručuje dlouhou životnost těchto výrobků, což ocení zejména rodiče. Široký sortiment a barevnou pestrost ocení děti, které hra nikdy neomrzí.

Aktuality z Středa 04. duben 2012

Starší aktuality

Archiv aktualit

EUREUR